Esed!


ESED!

Ey yılanların, çıyanların, akreplerin dölü; ismini yazmaktan haya ederim, belki senden önce bir insana konmuştur diye!..

ESED!

Aklın mantığın vicdanın bittiği yersin ve bundan sonra ismin yer yüzündeki bütün pislikleri toplayıp da sıkılmış süngerden damlayacak!

ESED!

Yüz bin Müslüman şehidlik mertebesine sayende ulaştı. İşaret parmakları "Birsin YaRabbi, bilirsin YaRabbi, şahid ol YaRabbi" diyordu..

ESED!

Bu dünya senin ve senin isminin ardında duranlar kadar CEHENNEME AŞIK MAHLUKLARI ne zaman görür!.. Sabredin, yakında kavuşacaksınız!


Muammer Erkul
artıStop 24 Ağustos 2013
www.muammererkul.com

.

4 yorum

 1. Kümeslere sansar girerdi, boğup boğup bırakırdı tavukları, civcivleri… Çok kızardım o tıynetsiz hayvana, yiyecekse bir tanesini öldürsün yesin, bunca hayvanı niye böyle telef ediyor diye…
  Dün o Suriye’de zehirlenmiş çocukların yan yana dizilmiş resimleri vardı ya… O sansarın boğduğu civcivler geldi gözümün önüne… Az önce cik cik ötüşen yumak yumak civcivler hep birden solmuş, cansız yan yana dizilmiş gibiydiler… O gül yanaklı çocuklar…
  Ne sansar ne tilki, ne başka hayvanlar… Ne kadar vahşi olurlarsa olsunlar bu kadar olamazlar!
  Yüreğimiz yanıyor… Elbet yanına kâr kalmayacak bu lanet mahlukların! Allahü teala, imhal ederim, fakat ihmal etmem buyurmuş… Elbet gelecek ibretlik sonları! Ama verilen o “mühlet” dolmadı demek ki hâlâ…
  Ama dünya… Onlar nasıl bu kadar sessiz ya!..

  Hicran Seçkin

 2. merhaba Muammer Abi yazdıgınız yazı çok anlamlı hergün binlerce müslümanlar ölüyor . ben çok üzülüyorum. Esed! o bür dünyada kesin cehennnem gider kendi menfati için binlerce hersaniye müslümanlar ölüyor Baştakiler neden bu olaya seyirci kalıyor? ben anlamıyorum baştakilerin savaşı durduraları için görüşmeleri gereklidir, bence inşalah Afganistanda ,Suriyede, Tunusda , Irakta Savaş biter barış olur.

 3. Bu dünyada
  Ahirette
  Hiçbirşeyi olmayan
  Adamcık.

 4. O kadar cana kıyıp belasını bulmadan geziniyor ya ortalıkta o dokunuyor insana. Ama Allahu tealanın adaleti BM’nin adaletine benzemez. Bulacak elbet belasını.
  Ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir