Karikatür öğrencileriyle buluşuyoruz…

Yaklaşık iki yıl önce çalışmalarına başlayan “Geleceğin Karikatüristleri Atölyesi” ile geleneksel hale gelen “Ustalar Öğrencilerle Buluşuyor” etkinliğine bir yenisi daha ekleniyor.
Usta çizerler sanatsal geçmişlerinden bahsediyor, çizimlerinden, çizim tekniklerinden örnekler veriyor, öğrencilerin çalışmalarını değerlendiriyorlar.
Yılların usta çizgi roman çizeri Ragıp Derin, Karikatür ve çizimle ilgili alanında başarılı işlere imza atmış olan Muammer ERKUL ile yine kendi alanında oldukça başarılı bir isim olan Goncagül GÜNGÖR bu özel programa konuk oluyorlar.

Konuk:
Goncagül GÜNGÖR
Muammer ERKUL
Ragıp DERİN

Etkinlik Tarihi:
6 Ocak Pazar Saat: 15:00

ÜCRETSİZ

http://www.sefakoykultursanat.com/Etkinlik/350-karikatur-ogrencileri-ustalariyla-bulusuyor.aspx

Yaklaşık iki yıl önce çalışmalarına başlayan “Geleceğin Karikatüristleri Atölyesi” ile geleneksel hale gelen “Ustalar Öğrencilerle Buluşuyor” etkinliğine bir yenisi daha ekleniyor. Usta çizerler sanatsal geçmişlerinden bahsediyor, çizimlerinden, çizim tekniklerinden örnekler veriyor, öğrencilerin çalışmalarını değerlendiriyorlar. Yılların usta çizgi roman çizeri Ragıp Derin, karikatür ve çizimle ilgili alanında başarılı işlere imza atmış olan Muammer ERKUL ile yine kendi alanında oldukça başarılı bir isim olan Goncagül GÜNGÖR bu özel programa konuk oluyorlar. Konuk: Goncagül GÜNGÖR Muammer ERKUL Ragıp DERİN Etkinlik Tarihi: 6 Ocak Pazar Saat: 15:00 ÜCRETSİZ http://www.sefakoykultursanat.com/Etkinlik/350-karikatur-ogrencileri-ustalariyla-bulusuyor.aspx

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir