“Kurban Olduğum” filminin tekrarı 12 Ocak C.tesi Kanal 7’de!

Sevgi Ailemizin kıymetli üyeleri,

 
 
Daha önce Kurban Bayramının ikinci günü Kanal 7 TV de yayınlanan ve başrollerini Murat Parasayar, Arzu Yanardağ, Mert Türken ve Yağmur Hilal Ustaoğlu’nun paylaştığı ilk filmimiz KURBAN OLDUĞUM kısmet olursa 12 OCAK 2013 CUMARTESİ GECESİ SAAT 22.15 TE YİNE KANAL 7 TV’DE yayınlanacaktır.
 
Senaryosu şahsıma, hikayesi Hanefi Söztutan’a, yapımcılığı Selim Arvas ve Mehmet Tuncer’e, yönetmenliği Merih Aktaş’a ait KURBAN OLDUĞUM, bir Kurban Bayramı günü annelerini kaybeden iki kardeşin, fakirlik ve hastalık  içinde verdikleri hayat mücadelesini anlatıyor. Sürpriz sonu ile şaşırtan filmi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
 
Filmi izledikten sonra, bizi anlatan, aile yapımıza uygun daha güzel filmler yapabilmemiz için desteğinizi aşağıdaki web adresini kullanarak vermenizi rica ederiz. Bu sayede, yalan yanlış şeyler anlatan film ve diziler yerine, ailenizle, çocuklarınızla birlikte yüzünüz kızarmadan, doğru mesejlar veren filmler izleyebilirsiniz. Bunların üretimine en önemli katkınızı bu desteğinizle yapabilirsiniz.
 
 
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
 

Kıvanç Oğuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir