Sohbet “Sultan Abdülhamid’in Son Yolculuğu”

 Sultan Abdülhamid’in Son Yolculuğu


Kubbealtı Akademisi kültür ve Sanat Vakfı bünyesinde 43 yıldan beri devam eden “Kubbealtı Sohbetleri”nin bu haftaki konuğu kültür tarihçisi Dursun Gürlek.
Dursun Gürlek konuşmasında, “Sultan Abdülhamid’in Son Yolculuğu”nu anlatacak.

Gürlek, geçen hafta vefat yıldönümü dolayısıyla Çemberlitaş’taki türbesi ziyaretçi akınına uğrayan ve hakkında pek çok program yapılan Sultan Abdülhamid’in ömrünün son dönemini ve son yolculuğunu dinleyicilere aktaracak. Konuşmacı, daha sonra dinleyicilerin konuyla ilgili sorularına cevap verecek.

Toplantı, 16 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da vakfın Çemberlitaş’taki merkez binası olan Köprülü Medresesi’nde (Peykhane Sokağı, No: 3) gerçekleşecek. 
Sohbet toplantısıyla ilgili olarak ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin 0 (212) 5162356-5189209 numaralı telefonları aramaları veya www.kubbealti.org.tr sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor.

Sultan Abdülhamid’in Son Yolculuğu Kubbealtı Akademisi kültür ve Sanat Vakfı bünyesinde 43 yıldan beri devam eden “Kubbealtı Sohbetleri”nin bu haftaki konuğu kültür tarihçisi Dursun Gürlek. Dursun Gürlek konuşmasında, “Sultan Abdülhamid’in Son Yolculuğu”nu anlatacak. Gürlek, geçen hafta vefat yıldönümü dolayısıyla Çemberlitaş’taki türbesi ziyaretçi akınına uğrayan ve hakkında pek çok program yapılan Sultan Abdülhamid’in ömrünün son dönemini ve son yolculuğunu dinleyicilere aktaracak. Konuşmacı, daha sonra dinleyicilerin konuyla ilgili sorularına cevap verecek. Toplantı, 11 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da vakfın Çemberlitaş’taki merkez binası olan Köprülü Medresesi’nde (Peykhane Sokağı, No: 3) gerçekleşecek. Sohbet toplantısıyla ilgili olarak ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin 0 (212) 5162356-5189209 numaralı telefonları aramaları veya www.kubbealti.org.tr sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir