AİLE BOYU YAZLIK SET

Yaz günlerinde, çevrenizdeki herkesin okuyabileceği, çok güzel bir set hazırladık. Sözünü ettiğimiz, 100 liralık “AİLE BOYU YAZLIK SET” içinde neler var?

* İki adet (elde mevcut olanlardan) DÎVANYOLU cildi.
* ÇEKİRGE ÇETİN (Dünyanın Tam Ortası macerası). Muammer Erkul’un kahramanı Çekirge Çetin’in 9’uncu baskıya ulaşmış, çok sevilen bol çizimli çocuk romanı.
* BUL BENİ, Muammer Erkul klasiklerinden yani “neredeyse şiir” dedikleri hikayecik ve denemeleri.
* SEN İSTANBUL OLSAYDIN. Muammer Erkul klasiklerinden yani “neredeyse şiir” dedikleri seriden, hikâyecik ve denemeler.
* ILIKPEMBE. Muammer Erkul serisinin üçüncü kitabı.
* İLMİHAL ÖZETİ (Zaten okuman gereken onlarca kitabı, sanki senin adına biri önceden okumuş ve bölüm bölüm sana aktarmış gibi.)
* TED-X özel sayı, İngilizce-Türkçe dergi. Renkli ve parlak kuşe. (Başaranlar ve anlattıkları… Aramakla bulunmaz, bilenler için hazine, hız-motivasyon-tecrübe ve çok şey.)
* STORYING özel sayı. Storytelling. Hikâyeni nasıl-hangi yolla anlatıyorsun? İngilizce-Türkçe dergi. Renkli, parlak kuşe kağıt. Bir defa basılmıştı, tekrarı yok.
* NASİHAT VE MÜNACAT. Hayri Aytepe’nin kaleminden; bir ihtiyar Müslümanın, kızına nasihat ve münacatı, yani ders vermek için öğüt ve yalvarması yakarması.
* ÜÇ “HAKİKAT” KİTABI. Temel bilgileri içeren; Faideli Bilgiler, Namaz Kitabı ve bizleri çok ilgilendiren romanvari bir hatıra: İngiliz Casus Hempler’in İtirafları.

——
AİLE BOYU okunabilecek (çoğu da ücretsiz, sizin için hediye) toplam 13 parça kitap.

Kargo da bize ait olmak üzere SADECE 100 lira.

Haydi sipariş verelim: dukkan.divanyoludergisi.com

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir