Dostlardan, dost bir gazete: Mercek Haber

Bizi sevenlerden ve çook eski okurlarımızdan bir kaç dost ve arkadaş…
Gayet ciddi bir mahalli gazete çıkarıyorlar…
Bana bir mektup yazmışlardı.
Ben de aynı mektubu onlara sizin için tekrar yazdırttım belki ilgilenen çıkar, diye…
Aynen yayınlıyorum:
M:)



Sevgili Dostlar,

Amatör ruhla ama profesyonel çalışmayla hazırlanan ve uzunca bir süredir yayında olan bölgesel gazetemiz Mercek Haber’in yeni sayısı çıktı. Önceleri Kartal-Tuzla bölgesinde yayınlanıp dağıtılan gazetemiz artık Avcılar-Anbarlı-Beylikdüzü bölgesinde de dağıtılacak.

Gazetemiz ücretsiz dağıtılmakta ve tüm giderleri alınan ilan ve reklamlardan karşılanmaktadır. Yayın amacı bölgesel haberlerin yetkililere direkt ulaştırılması ve ayrıca bölge esnafının asıl hizmet verdiği çevrede daha kolay-daha ucuz-daha etkili ve ulaşılabilir reklamının yapılması olan gazetemiz, ilan-reklam veren kişi-kuruluş ve işletmelere verdikleri reklam tutarına uygun miktarda ücretsiz teslim edilmekte ve müşterilerine ilk elden hediye etmelerine imkan sağlamaktadır. Merak edenlere basılı versiyonu ücretsiz yollanabilir.


Yayınlandığı bölgede, özellikle BELEDİYE BAŞKANLIKLARI, MUHTARLIKLAR, SİYASİ PARTİLERİN İLÇE MERKEZ OFİSLERİYLE ilan ve reklam veren KİŞİ VE KURULUŞLARA dağıtımı yapılan gazetemizin internette yayın yapan site adresi de şöyledir:

http://www.mercekhabergazetesi.com/

İhtiyacınız halinde ilan ve reklamlarınızı çok uygun şartlarda yayınlatabileceğiniz gazetemize bölgenizden haberler ile de katkıda bulunabilirsiniz.

Destek ve dualarınızı bekliyorum.

Mehmet Canbekli

1 Yorum

  1. Sizleri yakından takip ediyorum. Hizmetleriniz ve katkılarınızdan dolayı Allah sizlerden razı olsun.

    Mehmet Derviş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir