Kırkambar (Karbonatlı su içmenin faydaları)

KARBONATLI SU İÇMENİN FAYDALARI
Kimyager, Mikrobiyolog, Diyetisyen Dr. Robert O Young’a


Karbonatın Kullanımı:
1) Bir büyük bardağa 2 tatlı kaşığı karbonat atıldıktan sonra üzerine az az kaynar su dökülerek köpürtülür ve karbonatın suda iyice çözülmesi sağlanır.

2) Sonra üzerine normal su dökülür, karıştırılır ve içilir. (Su sıcak geliyorsa soğumaya bırakılır ve öyle içilir).
3) Eğer Kanser, MS, Diabet hastası için ise: vücudu Alkali hale getirmek için ilk hafta aç karnına yemeklerden 1 saat önce 2 kere tekrarlanır. Sonraki 3 Hafta sadece sabahları kahvaltıdan önce aç karnına içilerek devam edilir. 1 Ay sonra gidip hastalığınızı kontrol edip iyi olup olmadığını görebilirsiniz.

4) Eğer idrarınızdaki pH 7.36 ve üstüyse Alkali haldedir vücudunuz, dilerseniz hergün bir çay kaşığı suya karbonat atıp hergün kullanmaya devam edebilir yada sadece ihtiyaç duyduğunuzda bunu uygulayabilirsiniz.

5) İdrarınızdaki pH seviyesini öğrenmek için digital pH ölçerler satılıyor, onlardan bir tane alıp hergün tartıya çıkmak gibi idrarınızdaki pH seviyenize bakıp sağlık durumunu anlayabilirsiniz.

6) Digital pH ölçer yerine pH kağıtları satılıyor, bunu da internetten araştırıp öğrenebilirsiniz. Hastaysanız alkali gıdaları araştırıp mümkün mertebede iyleşene kadar Alkali gıda tüketmeye itina gösterin. Kanser asidik sıvı’dır. Hücrelerin içerisine yerleşip belirli bir bölgede toplandığında kendisini mantar hastalığı şeklinde gösterir.

7) Kanser, Diabet, MS, Akne, Egzama ve diğer bütün hastalıklar ASİDOZ’DAN KAYNAKLANIR. ALKALİ HALE GELDİĞİNİZDE HASTALIKLARINIZIN HEPSİNDEN ( %99 ) KURTULURSUNUZ.

Birkaç kullanıcı şunları yazmış:

"Arkadaşlarımdan duyduğum karbonatlı suyu her zamanki gibi önce kendimde denedim…
1 haftadır 1 büyük su bardağına 1 çay kaşığı karbonat karıştırıp içiyorum. Önce karbonatı atıp üzerine biraz sıcak su ekleyince köpürüp çözülüyor, sonra soğuk su ekleyip sabah aç karnına içiyorum.
Midemdeki gastrit sebebiyle korkarak içtim, ama gayet rahatım, bir mesele yok, hazımsızlık da kalmadı. Yavaş çalışan böbreklerde hızlanıyor.
Grip olan bir arkadaşım kullanıyor, "göğsüm dolu öksürüyorum" diyordu, karbonatlı suya başlayınca göğsü söktürmüş, o yüzden KOAH hastası olan hayat arkadaşıma da içirmeye başladım.
Şıfa Allahü tealadan…"


"Carmen Newman, göğüs kanserinden Kurtuluşu; Carmen Newman 2008 senesinde göğüs kanserine yakalanmış. 2009’a gelindiğinde doktorları: (bu sırada ağlamaklı oluyor, çünkü öleceğini düşünmüş, büyük bir travma aslında) ona bağışıklık sisteminin çok düşük olduğunu, ne yapacaklarını bilmediklerini ve bir harukaledelik beklemesini söyleyip onu eve göndermişler. O da eve dönmüş daha sonra yeşil alkali gıdaları tüketmeye başlamış ve her gün kendisini daha iyi hissetmiş. Daha sonra Dr. Young’ın özel tedavi merkezine gelmiş ve detoks ve düzgün beslenme programı uygulamışlar. Bir kaç gün önce kan testi yapıldığında artık kanserinden iz kalmadığı görülmüş. Şu anda sağlıklı ve mutlu… "

"Kemal Milar: 17 Ocak 2012 İlk sevinç verici haberimi aldım sonunda : Arkadaşımın kız arkadaşının dedesi prostattan ameliyat olurken parça almışlar ve kanser olduğunu ve kemiklere metastas yaptığını söylüyorlar. 80 yaşından büyük olduğu için kemoterapi yapamıyorlar ve yapacak birşey yok diye gönderiyorlar. Benim vasıtamla arkadaşımın kız arkadaşı dedesiyle konuşuyor. Karısı zorla karbonatlı su içirmeye başlamış. 4 Hafta karbonatlı su içtikten sonra, gittikleri hastanede doktorlar kanser hastalığından iz kalmadığını iyleştiğini söylemişler…"

2 yorum

  1. merhaba ben karbonatli su kullanmak istiyorum ama tam olarak nasil icilecek bazi kisiler 1lt suya bir tatli kasigi karbonat koy deniyor bazi kisilerde buyuk bir bardak suya 2 tatlikasigi konulsun deniyor hangisi dogru anlayamadim acikcasi cesaret edip baslayamadim bir cevap yazarsaniz menmun olurum. birde ben hepatit b hastasiyim icmemde bir sakinca varmi.tesekkur ederim.

  2. ben karbonatlı suyu çok sevdim ve göğüs hastalığıma iyi geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir