Kırkambar (Limonun kemoterapi etkisi)


Limonun kemoterapiden daha güçlü olabileceğini biliyor muydunuz?

Neden bizlere bu bilgiler verilmiyor diye soranlar, yine "çünkü ilaç üreticilerinin ambargosu var, bazı sırlar gizli tutuluyor" cevabıyla karşılaşıyor.
Limon suyunun faydalarını lütfen herkes öğrensin!

Kemoterapinin yan etkileri çok daha ciddi sonuçlar doğurabiliyor.
Pratik bilgiler varsa, inanlardan saklanmamalı. Çünkü bu, çok sayıda cana mal olabilir.

Limonun en başta tadı güzel. 
Limon ağacı, limon ve lim gibi çeşitleriyle bilinmektedir. Bu meyveyi farlı olarak tüketebilirsiniz ve yemeklerde kullanılan limonun faydaları anlatmakla bitmiyor. Limonu sıkarak ve suyunu içerek tüketmekte mümkündür.
Birçok faydalı mevcut ama tümör ve kistler üzerinde daha etkilidir. Bu bitki bir çok kanser türünde kendisini kanıtlamış bir bitkidir. Bazı kişiler ise kanserin her türlü varyasyonyonlarına karşı yararlı olduğunu düşünmektedir.
Bakteri enfeksiyonlarına, mantarlara karşı anti mikrobal spektrum, kurve parazitlere karşı etkili olduğunu kanıtlamış bir bitkidir.
Yüksek tansiyonu dengeleme özelliği, ayrıca sinbir bozukluğuna ve stresle savaşanlara iyi gelmekte, antidepresan etkisi bulunmaktadır.

Bu bilginin alındığı kaynak, büyük ilaç firmalarından birinin 1970’ten bu yana 20’den fazla farlı labaratuvarlarda test sonucunda çıkmış.
Limonun içerisindeki ekstrelerin 12 farklı kanser tipinde kötü huylu hücreleri yok ettiği gözlemlenmiş. Bu kanserler için göğüs, akciğer, prostat, pankreas ve kolon kanseri de var.
Kanser hücrelerinin büyümesinde etkili olan limaon ağacıı bileşenleri. Adriamycin adı verilen ve bütün dünyada kemoterapide kullanılan ilaçtan 10,000 kat dah iyi olduğu kanıtlanmıştır.

Daha da hayret verici olan ise Limon eksreleri ile yapılan bu terapi ise kötü huylu hücreleri yok etmekte iken iyi huylu hücrelere hiçbir menfi etkisi olmuyor…

…..
ÖNEMLİ NOT:
Bu gibi derleme bilgilere gözü kapalı yalan veya yanlış denemeyeceği gibi KESİN demek de mümkün değildir.
Sitemize konmasının sebebi ise ilgilenecek olanlara yeni kapılar aralamak, taze umutlar aşılamak içindir.
Sağlığımızı korumamız emredilmiştir.
Şifayı veren elbette Allahüteala’dır fakat elden geleni yapmak lazımdır.
Site

:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir