Mektuplar Susuzluğum..


Tam da aradığım buydu… Sormak istedim, cevap vermek istedim kimsenin sormadığı sorulara… Gaibe yazacağıma pulsuz dilekçemi gaip olmayıp yaşıyor olanlara yazayım dedim.. Herkes haberdar mı birbirinden… Değil.

Bu sitede merak ettiğim, heves ettiğim, yapmak istediklerim var… Yazmak istediklerimi yazanları da görüyorum… Asrımızın cahil kalmış fertlerine çok uzun yazmak istiyorum inanın… Kendinizi geliştirin, kendinizi sevin, önemseyin… Bir küçük lafınız ya da bir büyük lafınız olsun şu hayatta… Boyunuz posunuz ne olursa olsun…

Tam da bu zamanda: Fikirleriyle cihat etmek isteyen yok mu? Şu internet ortamında ben de güzel şeyler paylaşayım, yazayım diyenler nerede! Herkes kaptırmış kendisine kendini… Prangalıyız, esiriz.. Yakınız aslında ama çok uzağız birbirimizden..

Ses almak için ses vermek gerekir…

Düşündüm kİ bugün kü yanlızlığım dünden… Yarında yanlız kalacağım işte bu kalabalıklar içinde… Madem kimse dinlemeyecekse bizi niye yazıyoruz ve varız o zaman…

Ben derdimi Marko Paşa’ya değil Muammer abiye yazdım… İlk önce o okuyacak beni ve sonra sen… Kısık kısık değil daha gür’den gelecek sesim bu mektuptan sonra… İçimi döktüm meğer içim de ne fırtınlar varmış… Sağolasın Muammer abii..

BİR DAHA Kİ MEKTUBUMU BEKLER MİSİN BİLMEM..

İbrahim Arslan

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir