75 puan ve aktiflik

Sitenin "Yardım" kısmında "75 puan, aktiflik puanı ve üye kaydetmenizi sağlar" diyor. "Hesabım" bölümünde ise "Aktiflik için kalan 200 puan" diye bir ibare var. Bunlar ne anlama geliyor, neden iki ayrı aktiflik var?

CEVAP:
75 puana varmak demek senin açtığın hesabın (yani adını yazışının) aktif olması demek.
Bu kadar puan yani 75 puan yaptığın zaman şirket seni tanıyor ve grup kurma hakkı veriyor.

300 puana ulaştığın zaman hesabına para yatmaya başlama aşamasına geliyorsun.

Aylık 200 puan aktiflik ise şu: Örnek olarak, o ay dükkanı açtın mı açmadın mı? Bankanın seni tanıması için dükkanı açman lazım.

Yani misal vereyim: Ben seni listeme yazsam ve başka bir iş yapmasam; ne başka insana işi anlatsam ve ne de kendim ürün kullansam, sadece senin çalışmanı ve senden gelecek puanları bekleyip bu ticaretten pay alsam, hoş ve adil olur muydu? Tabii ki olmaz!

Bu kural bunu önlüyor. Diyor ki, misal: Bu arkadaştan sana 20 bin puan gelse, senin bundan alacağın 2500 lira olsa, bu para sana gelir ama sen önce dükkanın kapısını açmazsan sende kalmaz! Sen önce, çok kolay olan 200 puanı yapmalısın. Bunu ise şu şekillerde yapabilirsin:
Kendi kullanacağın bazı ürünleri aldığında… Müşterilerine satmak için ürün siparişi verdiğinde… Yeni insanları kendi ön sırana yazıp onlar da sipariş verdiğinde… toplanan puanlar, senin aylık aktifliğini sağlayan 200 puanı kolayca temin eder…

Bunun hiç bir zorluğu yok

Yani şimdiki ilk adımımız 300 puanı aşıp caddeye çıkmak olmalı. Gerisi zaten gelecek eminim bundan…

🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir