Duygu Bahçemiz (BİR ÖMÜRLÜK – Levent)

Her insanın bir hikayesi vardır. Nereden geldiğini nereye gitmekte olduğunu da karşılaştığı insanlar belirler.
Fakat her bireyin öyle yada böyle bir güzergahı vardır  kafasında çizdiği şekillerdirdiği,idealleri amaçları vardır.Bunlara erişebilmek için türlü evrelerden geçer.Çocuklukla başlar  adamlığa kadar gider tecrübe edinir.
Benim hayalim  çok büyüktü  gerçekleştimi kısmen evet .Adımı yad edenler muhakkak olacak iyi yada kötü hatırlayacaklar.
Sırrını saklayan hidayete erer derler ne kadar doğru bilmiyorum? Benim başıma şu fani dünyada ne geldiyse sırlarım yüzünden geldi.  Bana çok mu yüklediler orasını da tam kestirebilmiş değilim!
Sosyal hayatta uyum sağlayamadığım durumlar fazlasıyla oldu çelişkiler soru işaretleri bir hayli fazlaydı. Haliyle diyalog kurduğunuz insanlarla belli bir sınır içerisinde  konuşuyorsunuz.Açık net olamıyorsunuz
Gelelim can alıcı noktaya  birde aşık olursanız  eyvah ki ne eyvah.Yangınlarda yürümek  uykuların yasaklanması insani ihtiyaçların sıfıra indirgenmesi! 
 Allahıma binlerce kez şükürler olsun bu duyguyu  onunla nasip ettiği için. Milyonlarca kez desem  SENİ çok SEVİYORUM  Yarim
İki yılı aştı  bu zaman diliminde  nerelere savrulsamda  her anım seninleydi adın dilimde  gözlerin yüreğimde mühürlü.  Allahımdan seni  görebilmeyi   diledim  her gördüğümde Rabbime dualarımla minnetimi  sundum.
Sen beni her gördüğünde beni binlerce parçaya böldün.Yerden göğe kadar buna hakkın var. Ben senin için Allahın izniyle yaşarım .   Her gidişimde tekrar seni görebilmek duygusuyla  mücadele ederim  başarmak için herşeyimi feda ederim çünkü sonunda seni uzaktan da olsa görebilmek var. 
Affet beni, seni  canımdan çok  seviyorum  yarim .Seni çok kırdım   Affet yarim . 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir