Mart 2008 – Üyelere imzalı 20 kitap kampanyası, Sanatalemi.net

 

  ÜYELERİMİZE 20 KİTAP DAHA

Değerli üyelerimiz! Bildiğiniz gibi sitemize üye olan okuyucularımıza her ay kitap armağan ediyoruz. Bu ay da yazarımız Muhterem Yüceyılmaz’ın Nesil Yayınları arasında yayımlanan “Mihrimah Sultan” adlı kitabını 20 üyemize hediye edeceğiz. Kitapları sitemiz üyelerine sırayla dağıtıyoruz. Yani sitemize üye olan okuyucularımızın numara sırasına göre bu eserler kendilerine gönderiliyor. Kitaplar üyelerimizin adreslerine, yazarlarımız tarafından imzalandıktan sonra yollanmaktadır. Üyelerimiz -posta masrafı dahil – kitaplar için hiçbir ödeme yapmamaktadırlar. Bu arada kitapların sadece üyelerimize gönderilebildiğini de hatırlatalım. İmzalı kitap kazanmak isteyen ziyaretçiler, lütfen ücretsiz üyelik sisteminden faydalansınlar. Ana sayfamızın sağ üst köşesindeki “Yeni Üye Ol” bölümünü tıklayıp gerekli bilgileri doldurup bize göndersinler.

Bu arada geçen ay yazarımız Muammer Erkul’un “Aşk-ı Mevlânâ” isimli kitabını kazananların isim listesi, ana sayfamızın sol alt bölümünde yer alacaktır. Okuyucularımız oradan isimlerini kontrol edebilirler. Bu kitabı kazanan okuyucularımızdan adreslerini yollamamış olanlar, açık posta adreslerini bir an önce bilgi@sanatalemi.net adresine göndersinler. Biz de bu okuyucularımızın adlarına, yazar Muammer Erkul tarafından imzalanmış bulunan kitaplarını kendilerine gönderelim.

Sevgili Sanatalemi okuyucuları, dostlarınızın, yakınlarınızın ve özellikle kitap okumayı seven tanıdıklarınızın da kampanyamızdan faydalanmasını istiyorsanız lütfen sitemizi çevrenize tanıtın. Unutmayın ki, bir insana verilebilecek en güzel hediye “kitap”tır. Sağlıcakla kalın. Sanatalemi.Net

http://www.sanatalemi.net/Sayfala.asp?nereye=yazioku&ID=16487

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir